Våren 2018 är det vi som sitter i styrelsen för Entrepreneurs Academy. Vår ambition är att utveckla föreningen, ständigt förbättras och finnas som stöd för våra projektgrupper. Vi brinner för att engagera fler studenter inom företagande och minska bryggan mellan studentliv och näringsliv. Kontakta oss gärna eller kom förbi kontoret för en kaffe. Vår dörr står alltid öppen!

 

  Tobias Wiberg   Ordförande tobias.wiberg@entrepreneursacademy.se  070-9575836

Tobias Wiberg
Ordförande
tobias.wiberg@entrepreneursacademy.se

070-9575836

Clara Arfs
Marknadsföringsansvarig
clara.arfs@entrepreneursacademy.se
073-0396625

 

  Jonas Tesfai   Samarbetsansvarig   j  onas.tesfai@entrepreneursacademy.se   073-9911081                             

Jonas Tesfai
Samarbetsansvarig
jonas.tesfai@entrepreneursacademy.se
073-9911081                            

  Torun Axelius   Ekonomiansvarig   torun.axelius@entrepreneursacademy.se  073-6631127   

Torun Axelius
Ekonomiansvarig
torun.axelius@entrepreneursacademy.se
073-6631127

 

  Agnes Liminga    Verksamhetsutvecklare    a gnes.liminga@entrepreneursacademy.se 070-7595939

Agnes Liminga
Verksamhetsutvecklare
agnes.liminga@entrepreneursacademy.se
070-7595939

  Magdalena Bergqvist   Projektansvarig   m  agdalena.bergqvist@entrepreneursacademy.se  076-8277028

Magdalena Bergqvist
Projektansvarig
magdalena.bergqvist@entrepreneursacademy.se
076-8277028

  Martin Lundin    Art Director   martin.lundin@entrepreneursacademy.se 070-0921199

Martin Lundin
Art Director
martin.lundin@entrepreneursacademy.se
070-0921199